madla_big_228

Schodišťová madla

Kromě funkčnosti a bezpečnosti, celonerezová nebo kombinovaná madla, vytvářejí uživatelům pocit naprosté spolehlivosti. Jsou ideální pro interiérová i exteriová schodiště, schodiště suterénů, jako jisticí prvek východů z budov, nebo dokonce jako ochranný prvek výstavní plochy pro exponáty. Pro nerezová i dřevěná madla doporučujeme průměr 42 mm až 50 mm.

Nabízíme dodávku a montáž madel:

  • podle individuálně zvoleného designu zákazníkem, nebo navrženého architektem
  • kompletní sety madel ( celonerezová a kombinovaná ), které je možné objednat v našem online obchodě.
  • kutilům, kteří si chtějí montáž realizovat úplně sami dáváme možnost vlastní volby a kombinace jednotlivých nerezových dílů

Nejčastějším materiálem je nerezová ocel nebo dřevěné madlokombinaci s nerezovou ocelí jako spojovacími prvky. Nerezová ocel je dodávána ve standardním provedení povrchově broušena ( zrnitost K240 ). Na přání zákazníka v leštěném provedení. Všechny komponenty jsou vyrobeny z nerezové oceli jakosti AISI 304.

Dřevěná madla jsou vyráběna ze dřeva bukového či dubového, která jsou vhodná převážně do interiéru. Dřevěná madla jsou většinou dodávána bez povrchové úpravy, aby měl zákazník možnost přizpůsobit konečný vzhled svému interiéru.

Sety madel - jsou dodávány

Délka celonerezových madel - 800 až 6000 mm. Materiál - nerezová ocel AISI 304, povrchově broušeno, zrnitost K240.

Délka kombinovaných madel - 1200 až 2500 mm. Materiál - pařený buk, nerezová ocel AISI 304, povrchově broušeno, zrnitost K240.

odkaz na poptávkový formulář