stavebnicove_zabradli_big_228

Stavebnicové zábradlí

Předností stavebnicového systému je jeho variabilita - pokrývá řešení zábradlí v interiéru, exteriéru, balkonů, teras, lodžií, různých balustrád a francouzských oken, venkovních přístupů a chodníků.

Výhodou jsou velmi krátké dodací lhůty, cca do 14 dnů.

Další výhodou je finanční úspora v případě, že jste schopni zajistit montáž svépomocí. Kvalitní stavebnicový systém je konstrukčně natolik propracovaný, že jeho montáž nevyžaduje žádnou zvláštní odbornost ani praxi. Vše je připraveno tak, aby jste za pomoci běžného nářadí jako je vrtačka, flexi bruska, úhlová pila a speciální lepidlo, sestavili zábradlí dle Vašich představ.

 

Vlastní montáž

Nabízíme vám zábradlí stavebnicového systému . Tyto systémy jsou určeny pro řešení zábradlí v interiéru, exteriéru, balkonů, teras, lodžií, různých balustrád a francouzských oken, venkovních přístupů a chodníků.

Hlavní výhodou těchto systémů je možnost kombinace různých dílčích komponent. Zákazníci si tak mohou vytvořit moderní nerezové zábradlí, které bude zcela odpovídat jejich představám.
Nemusíte si již objednávat výrobu zábradlí u konkrétní specializované firmy, ale můžete si je samostatně zakoupit v našem online obchodě

Základní prvky zábradlí

Každé zábradlí je ve většině případů sestaveno ze základních prvků  jako jsou:

  • sloupky zábradlí
  • výplně mezi sloupky zábradlí
  • madlo zábradlí

Tyto prvky jsou vyráběny ve vysoké kvalitě s příjemným designem již předem. Stavebnicový systém nabízí celou řadu stavebních prvků, které lze vzájemně kombinovat a propojovat a jsou již připravené k montáži ve skladech  výrobce a můžete si je objednat v našem online obchodě.

Nejčastějším materiálem je broušená nerezová ocel v kombinaci s nerezovým madlem nebo dřevěným madlem.

Madlo samotné je vyráběno ze dřeva smrkového či modřínového - vhodného do interiéru i exteriéru nebo bukového - tvrdé dřevo vhodné do interiéru. Dřevěná madla jsou většinou dodávána bez povrchové úpravy, aby měl zákazník možnost přizpůsobit konečný vzhled svému interiéru.

Výplň mezi sloupky

Jako výplň mezi sloupky zákazníci nejčastěji volí vodorovné nebo svislé tyče, které dají prostoru světlo a vzdušnost. Další možností je kombinace nerezových sloupků se skleněnou výplní nebo nerezových sloupků a děrovaného plechu případně tahokovu. Cenově výhodná varianta je kombinace nerezových sloupků a nerezových lanek.

Kompletní sety zábradlí

Tyto zábradlové sety jsou vyráběny ve vysoké kvalitě s příjemným designem již předem v modulových délkách od 1000 mm až do délky 5600 mm . Zákazník si může zvolit způsob kotvení sloupků a druh výplně zábradlí mezi vodorovnými tyčemi nebo skleněnou výplní. Madla jsou vždy nerezová.

Kromě možnosti volby a kombinace jednotlivých dílů je naše nerezové zábradlí dostupné všem kutilům, kteří si chtějí jeho montáž realizovat úplně sami. Nicméně i ti, kteří nechtějí využít vlastních sil, si mohou dodávku i montáž objednat u naší firmy.

 

odkaz na poptávkový formulář