venkovni_zabradli_big_228

Venkovní nerezové zábradlí

Venkovní nerezové zábradlí vyrábíme a montujeme na zakázku dle požadavku zákazníka, architektonického projektu nebo námi zpracovaného návrhu. 
Nerezový systém zábradlí INOXLINE lze použít pro všechny typy bytových domů, tvary balkonů, lodžií, teras (tvaru L, U, různé úhly) a venkovních schodišť v délkách dle individuálních požadavků.

Nerezové zábradlí

Povrchové úpravy: broušení, kartáčování, leštění
Varianty výplní: nerezové profily a tyče, sklo, lanka, perforovaný plech, tahokov a mnoho dalších.
Varianty madel: dřevěné, nerezové.

Výhody nerezového zábradlí

  • vynikající vzhled - s použitím kvalitních nerezových materiálů, skla a dřeva spolu s vysokou úrovní dílenského zpracování dotváří exkluzivní vhled Vašeho balkonu, terasy nebo venkovního schodiště

  • povrchová úprava - provedení na přání zákazníka ( broušeno se zrnitostí K240-K400 nebo leštěno do vysokého lesku ), zaručuje velmi dlouhou životnost a především bezúdržbovost

  • bezúdržbovost (na rozdíl od zábradlí železného - pozinkovaného, nerezové zábradlí nekoroduje a nezanechává, s odtékající dešťovou vodou, stopy na fasádě)

  • profesionální řemeslné zpracování podílející se na vynikajícím vzhledu

  • jednoduchá a rychlá montáž díky standardizovaným konstrukčním prvkům včetně dílů pro montáž různých typů výplní

  • snadná výměna typu ploché výplně např. skla při jejím případném poškození v průběhu užívání

  • přiměřená cena - za vysoce kvalitní, nadčasový a trvanlivý výrobek

  • velmi dobrý poměr užitných vlastností, kvality a vzhledu vůči ceně

Kompletní sety venkovního zábradlí

Tyto zábradlové sety jsou vyráběny ve vysoké kvalitě s příjemným designem předem v modulových délkách od 1000 mm až do délky 5600 mm. Zákazník si může zvolit způsob kotvení sloupků ( čelní nebo boční ) a druh výplně zábradlí mezi vodorovnými tyčemi nebo skleněnou výplní. Madla jsou vždy nerezová.

Kromě možnosti volby a kombinace jednotlivých dílů je naše nerezové zábradlí dostupné všem kutilům, kteří si chtějí jeho montáž realizovat úplně sami. Nemusíte si již objednávat výrobu zábradlí u konkrétní specializované firmy, ale můžete si je samostatně zakoupit v našem online obchodě. Nicméně i ti, kteří nechtějí využít vlastních sil, si mohou dodávku i montáž objednat u naší firmy.

odkaz na poptávkový formulář